Polecamy

Escape Room Monster House

Informacje

  • ul. Słoneczna 1, Mielno
  • 790 640 069

Zapraszamy na niezapomniane chwile do Escape Room Monster House zlokalizowanego w Mielnie. Jest to ciekawa forma spędzania wolnego czasu zarówno dla rodzin jak i grup przyjaciół.

W grze może wziąć udział od 2 do 5 osób. Uczestnicy zamykani są w wybranym pokoju, a ich celem jest rozwiązanie przygotowanych zagadek, co umożliwi wydostanie się z pomieszczenia. Gracze mają 60 minut na rozwiązanie łamigłówek i opuszczenie pokoju. W Escape Room Mielno uczestnicy muszą wykazać się nie tylko sprytem i bystrością ale również posiadać zdolności manualne i techniczne. Tutaj liczy się również współpraca i dobra komunikacja pomiędzy graczami.

Pokoje gier:
Laboratorium – Otrzymujesz bilet do Rządowego Laboratorium – jednego z najbardziej tajemniczych ośrodków badawczych w kraju. I tutaj właśnie zaczyna się emocjonująca przygoda…

Zombie – Każdy człowiek pragnie długowieczności. Niestety igranie z naturą ma swoje skutki uboczne. Po zażyciu genialnego środka ludzie zmieniają się w zombie. Misją graczy jest przeżyć i dotrzeć do samolotu ratunkowego. 

Cena od 30 zł/ osoba.

Ostatnia aktualizacja - lipiec 2017r.

Za zmiany w powyższych danych redakcja www.sarbinowo.com.pl nie odpowiada.

Źródło: www.escapemonsterhouse.pl

Mapa

Komentarze

Dodaj komentarz
    Brak komentarzy użytkowników
Aby dodać swój komentarz, wypełnij poniższe pola. Pola oznaczone gwiazdką są obowiązkowe.

Wizyt: 838 435, Dziś: 94, Osób online: 4

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem