Escape Room Monster House w Mielnie

  • location_on Sarbinowo, ul. undefined
  • phone 790 640 069

Zapraszamy na niezapomniane chwile do Escape Room Monster House zlokalizowanego w Mielnie. Jest to ciekawa forma spędzania wolnego czasu zarówno dla rodzin jak i grup przyjaciół.

W grze może wziąć udział od 2 do 5 osób. Uczestnicy zamykani są w wybranym pokoju, a ich celem jest rozwiązanie przygotowanych zagadek, co umożliwi wydostanie się z pomieszczenia. Gracze mają 60 minut na rozwiązanie łamigłówek i opuszczenie pokoju. W Escape Room Mielno uczestnicy muszą wykazać się nie tylko sprytem i bystrością ale również posiadać zdolności manualne i techniczne. Tutaj liczy się również współpraca i dobra komunikacja pomiędzy graczami.

Pokoje gier:
Laboratorium – Otrzymujesz bilet do Rządowego Laboratorium – jednego z najbardziej tajemniczych ośrodków badawczych w kraju. I tutaj właśnie zaczyna się emocjonująca przygoda…

Zombie – Każdy człowiek pragnie długowieczności. Niestety igranie z naturą ma swoje skutki uboczne. Po zażyciu genialnego środka ludzie zmieniają się w zombie. Misją graczy jest przeżyć i dotrzeć do samolotu ratunkowego. 

Cena od 30 zł/ osoba.

Ostatnia aktualizacja - Listopad 2021 r.

Za zmiany w powyższych danych redakcja www.sarbinowo.com.pl nie odpowiada.

Źródło: www.escapemonsterhouse.pl

Galeria

Lokalizacja

serce Twoje ulubione obiekty 0