Atrakcje Turystyczne

Promenada nadmorska

Promenada w Sarbinowie wybudowana została na murze, który miał na celu ochronę wybrzeża przed niszczącym działaniem Morza Bałtyckiego. Jest to idealne miejsce na długie, wieczorne spacery oraz podziwianie plaży i malowniczych zachodów słońca. więcej »

Promenada nadmorska, Sarbinowo

Szlaki piesze i rowerowe

Szlaki piesze i rowerowe w Sarbinowie to propozycja dla aktywnych wczasowiczów. więcej »

Jezioro Jamno

Jezioro Jamno położone jest w gminie Mielno i stanowi 3 zbiornik wodny o największej powierzchni w województwie zachodniopomorskim. W sezonie letnim można wybrać się na rejs wycieczkowy jednym z 3 statków. więcej »

Mielno

Pomnik 16 południka w Chłopach

Nieopodal Sarbinowa znajduje się niewielka wieś rybacka-Chłopy. Ciekawostką tego miejsca jest fakt, że przebiega tam 16 południk. By zaznaczyć dokładne miejsce przebiegu południka, ustawiono pomnik. Atrakcja przyciąga sporo turystów, którzy z chęcią uwieczniają obelisk na zdjęciach. więcej »

ul. Kapitańska 57, Chłopy

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Ustronie Morskie

Piaszczysta, czysta plaża zachęcająca do kąpieli morskich i słonecznych, ponad stumetrowe molo spacerowe, wspaniały nadmorski klimat, malowniczy klif i przystań rybacka to atuty tej miejscowości. więcej »

Kołobrzeg

Miejscem wartym uwagi jest również latarnia morska z 1770 roku, o wysokość 26 m i jest udostępniona do zwiedzania turystom. więcej »