Polecamy

Atrakcje Sarbinowo - Zabytki

Zabytki »

Głównym zabytkiem i punktem orientacyjnym Sarbinowa jest neogotycki, dziewiętnastowieczny kościół ze strzelistą wieżą, posiadający piękne witraże. Spacerując po Sarbinowie warto też zwrócić uwagę na dziewiętnastowieczną, zabytkową chałupę szachulcową. więcej »

Latarnie Morskie »

W Sarbinowie nie ma ciekawej atrakcji turystycznej jaką jest latarnia morska. 5 najbliżej położonych latarni morskich w okolicy Sarbinowa to: latarnia w Gąskach, Kołobrzegu, Niechorzu, Jarosławcu i Darłowie - zapraszamy na wycieczkę. więcej »

Poniemieckie bunkry »

W niewielkiej odległości od Sarbinowa znajduje się nie lada gratka dla fanów historii. Pośród zielonego, nadmorskiego lasu ukryte są bunkry z czasów II wojny światowej. Budowle prawdopodobnie pełniły funkcję prochowni lub jednostki obserwacyjnej. więcej »

  • ul. Kościelna, Mielno

Zabytkowe Organy »

Zabytkowe organy znajdują się w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Sarbinowie. Organy powstały w XIX wieku. Wykonane zostały przez firmę CF Völkner – Dünnow. Latem w kościele odbywają się koncerty organowe przyciągające rzesze fanów tego rodzaju muzyki. więcej »

  • ul. Nadmorska 17, Sarbinowo

Kościół P.W. Wniebowzięcia Najświetniejszej Maryi Panny »

Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Sarbinowie powstał w XIII wieku. Budowla ta jest jednym z piękniejszych zabytków na terenie województwa zachodniopomorskiego. więcej »

  • ul. Nadmorska 17, Sarbinowo

Mielno i Unieście »

Do największych atrakcji miejscowości należą: Promenada spacerowa, Pomnik Lotników, Pomnik jelenia, muszla koncertowa, Przystań Rybacka i oczywiście piękna plaża, na której wytyczono letnie, strzeżone kąpielisko. Wokół plaży znajdują się restauracje, bary, smażalnie ryb oraz inne punkty gastronomiczne i handlowe. więcej »

Koszalin »

Koszalin stanowi węzeł komunikacji pasażerskiej, gdzie znajduje się dworzec autobusowy i kolejowy. Centrum miasta znajduje się ok. 11 km od Morza Bałtyckiego. więcej »

Chłopy »

Chłopy, jako całą miejscowość, wpisano do rejestru zabytków ze względu na rzadko obecnie spotykany, a charakterystyczny dla tego regionu układ zabudowy, jak również dobrze zachowane, zabytkowe chałupy szachulcowe. więcej »

Gąski »

Gąski to raj dla wczasowiczów pragnących odpocząć od miejskiego zgiełku, a tamtejsza plaża jest idealnym miejscem dla ludzi ceniących sobie ciszę i spokój, a także dla rodzin z dziećmi. więcej »

Historia Sarbinowa »

Historia Sarbinowa na pewno sięga początków XVI wieku, co potwierdzają dokumenty, jednak dokładna data założenia miejscowości nie jest znana. więcej »

Wizyt: 838 409, Dziś: 68, Osób online: 3

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem