Atrakcje Sarbinowo - Zabytki

Zabytki »

Głównym zabytkiem i punktem orientacyjnym Sarbinowa jest neogotycki, dziewiętnastowieczny kościół ze strzelistą wieżą, posiadający piękne witraże. Spacerując po Sarbinowie warto też zwrócić uwagę na dziewiętnastowieczną, zabytkową chałupę szachulcową. więcej »

Latarnie Morskie »

W Sarbinowie nie ma ciekawej atrakcji turystycznej jaką jest latarnia morska. 5 najbliżej położonych latarni morskich w okolicy Sarbinowa to: latarnia w Gąskach, Kołobrzegu, Niechorzu, Jarosławcu i Darłowie - zapraszamy na wycieczkę. więcej »

Poniemieckie bunkry »

W niewielkiej odległości od Sarbinowa znajduje się nie lada gratka dla fanów historii. Pośród zielonego, nadmorskiego lasu ukryte są bunkry z czasów II wojny światowej. Budowle prawdopodobnie pełniły funkcję prochowni lub jednostki obserwacyjnej. więcej »

  • ul. Kościelna, Mielno

Zabytkowe Organy »

Zabytkowe organy znajdują się w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Sarbinowie. Organy powstały w XIX wieku. Wykonane zostały przez firmę CF Völkner – Dünnow. Latem w kościele odbywają się koncerty organowe przyciągające rzesze fanów tego rodzaju muzyki. więcej »

  • ul. Nadmorska 17, Sarbinowo

Kościół P.W. Wniebowzięcia Najświetniejszej Maryi Panny »

Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Sarbinowie powstał w XIII wieku. Budowla ta jest jednym z piękniejszych zabytków na terenie województwa zachodniopomorskiego. więcej »

  • ul. Nadmorska 17, Sarbinowo

Wizyt: 771 469, Dziś: 29, Osób online: 1

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem