Polecamy

Atrakcje Sarbinowo - Dla dzieci

Plaża w Sarbinowie »

Turyści co roku chętnie korzystają z pięknej, piaszczystej sarbinowskiej plaży - to największa atrakcja turystyczna tej miejscowości. I pomyśleć tylko, że na początku XX wieku morze próbowało zagarnąć Sarbinowo, stale podmywając jego brzegi! Aby temu zapobiec, wzdłuż plaży wybudowano kilometrowy, kamienno-betonowy mur oporowy. Dzięki niemu zagrożenie pochłonięcia przez morskie fale minęło, a turyści zyskali kamienny deptak służący spacerom wzdłuż plaży. więcej »

 • Wejścia z ulicy Nadmorskiej

Latarnie Morskie »

W Sarbinowie nie ma ciekawej atrakcji turystycznej jaką jest latarnia morska. 5 najbliżej położonych latarni morskich w okolicy Sarbinowa to: latarnia w Gąskach, Kołobrzegu, Niechorzu, Jarosławcu i Darłowie - zapraszamy na wycieczkę. więcej »

Jezioro Jamno »

Jezioro Jamno położone jest w gminie Mielno i stanowi 3 zbiornik wodny o największej powierzchni w województwie zachodniopomorskim. W sezonie letnim można wybrać się na rejs wycieczkowy jednym z 3 statków. więcej »

 • Mielno

Jazda konna »

Gdzie na konie w Sarbinowie? Szkoła jazdy konnej jest zlokalizowana na terenie ośrodka Ranczo w Dolinie przy ul. Polnych Kwiatów 2 (od Południowej). więcej »

 • Sarbinowo

Ogrody Tematyczne Hortulus »

Ogrody Hortulus – są jak obrazy ciągle malowane, zmieniają się w zależności od pory roku, czy pogody i zawsze są atrakcyjne: wiosną „budzą się” – kwitną pierwsze kwiaty, rozwijają się młode liście, „pachnie” wręcz życiem. Lato jest okresem pełnej stabilizacji, kwitną letnie kwiaty, pojawiają się pierwsze owoce. więcej »

 • ul. Dobrzyca 76, 76-038 Dobrzyca

Park Linowy Tukan »

Park linowy to doskonałe miejsce dla na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Wspinaczka po linach to doskonała forma rozrywki zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wyprawa do parku to doskonała alternatywa dla całodniowego wylegiwania się na plaży lub też ciekawa opcja spędzenia czasu w mniej słoneczne dni. więcej »

 • ul. Chmielna, Mielno

Pomnik Morsa »

Pomnik morsa to ukłon w stronę wszystkich amatorów kąpieli w zimnej wodzie. Pomnik znajduje się w Mielnie, przy zejściu na plażę. Figurę wykonano z brązu, a jej twórcą jest Robert Sobociński. więcej »

 • ul. Kościuszki, Mielno

Poniemieckie bunkry »

W niewielkiej odległości od Sarbinowa znajduje się nie lada gratka dla fanów historii. Pośród zielonego, nadmorskiego lasu ukryte są bunkry z czasów II wojny światowej. Budowle prawdopodobnie pełniły funkcję prochowni lub jednostki obserwacyjnej. więcej »

 • ul. Kościelna, Mielno

Escape Room CZACHA »

Escape Room Czacha zlokalizowany jest Mielnie. To doskonałe miejsce dla osób, które lubią poczuć dreszczyk emocji. Gra polega na rozwiązaniu zagadek przy użyciu różnych przedmiotów i urządzeń. Czas na wydostanie się z pokoju to 45 minut. więcej »

 • ul.Lechitów 5, Mielno
 • 663 889 611

Escape Room Monster House »

Escape Room w Mielnie to ciekawe miejsce na spędzenie wolnego czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Celem rozgrywki jest rozwiązanie zagadek i wydostanie się z pokoju przed upływem godziny. Do wyboru są dwa pokoje: laboratorium i zombie. więcej »

 • ul. Słoneczna 1, Mielno
 • 790 640 069

Molo w Chłopach »

W Chłopach, nieopodal Sarbinowa znajduje się nowo wybudowane molo. Konstrukcja ma 90 metrów. Turyści w okresie letnim chętnie korzystają z dodatkowego miejsca do spacerowania. Przechadzając się po molo można obserwować piękne morze, malownicz... więcej »

 • ul. Kapitańska 47, Chłopy

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10 »

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Wizyt: 838 423, Dziś: 82, Osób online: 3

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem