Polecane obiekty

Apartamenty ATRIUM Villa DUNE Willa AL MARE

OKOLICA SARBINOWA:

Gąski  więcej informacji - mała miejscowość nadmorska z piękną plażą i latarnią morską. Latarnia morska w Gąskach, wysoka na ok. 50 metrów jest udostępniana do zwiedzania. Z jej tarasu widokowego roztacza się piękny widok na okolicę. Gąski oddalone są, licząc wzdłuż plaży, ok. 5km na zachód od Sarbinowa.
Chłopy  więcej informacji - letnisko i wioska rybacka. Całą wieś wpisano do rejestru zabytków, ze względu na tradycyjny układ zabudowy i zabytkowe chałupy szachulcowe. Na szerokiej i piaszczystej plaży w Chłopach stoją malownicze kutry rybackie. Chłopy oddalone są, licząc wzdłuż plaży, ok. 2km na wschód od Sarbinowa.

Atrakcje

Plaża »

Turyści co roku chętnie korzystają z pięknej, piaszczystej sarbinowskiej plaży - to największa atrakcja turystyczna tej miejscowości. I pomyśleć tylko, że na początku XX wieku morze próbowało zagarnąć Sarbinowo, stale podmywając jego brzegi! Aby temu zapobiec, wzdłuż plaży wybudowano kilometrowy, kamienno-betonowy mur oporowy. Dzięki niemu zagrożenie pochłonięcia przez morskie fale minęło, a turyści zyskali kamienny deptak służący spacerom wzdłuż plaży.

  • Wejścia z ulicy Nadmorskiej

Zabytki »

Głównym zabytkiem i punktem orientacyjnym Sarbinowa jest neogotycki, dziewiętnastowieczny kościół ze strzelistą wieżą, posiadający piękne witraże. Spacerując po Sarbinowie warto też zwrócić uwagę na dziewiętnastowieczną, zabytkową chałupę szachulcową.

Szlaki piesze i rowerowe »

Szlaki piesze i rowerowe w Sarbinowie to propozycja dla aktywnych wczasowiczów.

Latarnie Morskie »

W Sarbinowie nie ma ciekawej atrakcji turystycznej jaką jest latarnia morska. 5 najbliżej położonych latarni morskich w okolicy Sarbinowa to: latarnia w Gąskach, Kołobrzegu, Niechorzu, Jarosławcu i Darłowie - zapraszamy na wycieczkę.

Jazda konna »

Gdzie na konie w Sarbinowie? Szkoła jazdy konnej jest zlokalizowana na terenie ośrodka Ranczo w Dolinie przy ul. Polnych Kwiatów 2 (od Południowej).

  • 76-043 Sarbinowo, ul. Polnych Kwiatów 2
  • 94 31 65 724
  • ranczowdolinie111@wp.pl

Ogrody Tematyczne Hortulus »

Ogrody Hortulus – są jak obrazy ciągle malowane, zmieniają się w zależności od pory roku, czy pogody i zawsze są atrakcyjne: wiosną „budzą się” – kwitną pierwsze kwiaty, rozwijają się młode liście, „pachnie” wręcz życiem. Lato jest okresem pełnej stabilizacji, kwitną letnie kwiaty, pojawiają się pierwsze owoce.

  • Dobrzyca 76, 76-038 Dobrzyca

Park Linowy Tukan »

Park Linowy w Mielnie – poszukiwaczom nowych wrażeń i aktywnej zabawy polecamy Park Linowy Tukan w Mielnie. Uczestnicy na linach pokonują szereg przeszkód rozwieszonych między drzewami. W parku oferują trzy trasy o różnym stopniu trudności.

  • ul. Chmielna, Mielno

Poniemieckie bunkry »

Poniemieckie bunkry znajdują się około pół kilometra na zachód od centrum Mielna. Ich przeznaczenie tak do końca nie jest znane. Chodzą pogłoski, że była to prochownia albo stanowisko obserwacyjne jednostki wojskowej w Unieściu.Do ...

  • Kościelna, Mielno

Wizyt: 641 974, Dziś: 597, Osób online: 2

Kontakt i reklama

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem