Polecamy

Sarbinowo Atrakcje Turystyczne

Plaża w Sarbinowie »

Turyści co roku chętnie korzystają z pięknej, piaszczystej sarbinowskiej plaży - to największa atrakcja turystyczna tej miejscowości. I pomyśleć tylko, że na początku XX wieku morze próbowało zagarnąć Sarbinowo, stale podmywając jego brzegi! Aby temu zapobiec, wzdłuż plaży wybudowano kilometrowy, kamienno-betonowy mur oporowy. Dzięki niemu zagrożenie pochłonięcia przez morskie fale minęło, a turyści zyskali kamienny deptak służący spacerom wzdłuż plaży. więcej »

 • Wejścia z ulicy Nadmorskiej

Promenada nadmorska »

Promenada w Sarbinowie wybudowana została na murze, który miał na celu ochronę wybrzeża przed niszczącym działaniem Morza Bałtyckiego. Jest to idealne miejsce na długie, wieczorne spacery oraz podziwianie plaży i malowniczych zachodów słońca. więcej »

 • Promenada nadmorska, Sarbinowo

Zabytki »

Głównym zabytkiem i punktem orientacyjnym Sarbinowa jest neogotycki, dziewiętnastowieczny kościół ze strzelistą wieżą, posiadający piękne witraże. Spacerując po Sarbinowie warto też zwrócić uwagę na dziewiętnastowieczną, zabytkową chałupę szachulcową. więcej »

Szlaki piesze i rowerowe »

Szlaki piesze i rowerowe w Sarbinowie to propozycja dla aktywnych wczasowiczów. więcej »

Latarnie Morskie »

W Sarbinowie nie ma ciekawej atrakcji turystycznej jaką jest latarnia morska. 5 najbliżej położonych latarni morskich w okolicy Sarbinowa to: latarnia w Gąskach, Kołobrzegu, Niechorzu, Jarosławcu i Darłowie - zapraszamy na wycieczkę. więcej »

Jezioro Jamno »

Jezioro Jamno położone jest w gminie Mielno i stanowi 3 zbiornik wodny o największej powierzchni w województwie zachodniopomorskim. W sezonie letnim można wybrać się na rejs wycieczkowy jednym z 3 statków. więcej »

 • Mielno

Jazda konna »

Gdzie na konie w Sarbinowie? Szkoła jazdy konnej jest zlokalizowana na terenie ośrodka Ranczo w Dolinie przy ul. Polnych Kwiatów 2 (od Południowej). więcej »

 • Sarbinowo

Ogrody Tematyczne Hortulus »

Ogrody Hortulus – są jak obrazy ciągle malowane, zmieniają się w zależności od pory roku, czy pogody i zawsze są atrakcyjne: wiosną „budzą się” – kwitną pierwsze kwiaty, rozwijają się młode liście, „pachnie” wręcz życiem. Lato jest okresem pełnej stabilizacji, kwitną letnie kwiaty, pojawiają się pierwsze owoce. więcej »

 • ul. Dobrzyca 76, 76-038 Dobrzyca

Park Linowy Tukan »

Park linowy to doskonałe miejsce dla na spędzenie wolnego czasu na świeżym powietrzu. Wspinaczka po linach to doskonała forma rozrywki zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wyprawa do parku to doskonała alternatywa dla całodniowego wylegiwania się na plaży lub też ciekawa opcja spędzenia czasu w mniej słoneczne dni. więcej »

 • ul. Chmielna, Mielno

Pomnik Morsa »

Pomnik morsa to ukłon w stronę wszystkich amatorów kąpieli w zimnej wodzie. Pomnik znajduje się w Mielnie, przy zejściu na plażę. Figurę wykonano z brązu, a jej twórcą jest Robert Sobociński. więcej »

 • ul. Kościuszki, Mielno

Poniemieckie bunkry »

W niewielkiej odległości od Sarbinowa znajduje się nie lada gratka dla fanów historii. Pośród zielonego, nadmorskiego lasu ukryte są bunkry z czasów II wojny światowej. Budowle prawdopodobnie pełniły funkcję prochowni lub jednostki obserwacyjnej. więcej »

 • ul. Kościelna, Mielno

Zabytkowe Organy »

Zabytkowe organy znajdują się w kościele Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Sarbinowie. Organy powstały w XIX wieku. Wykonane zostały przez firmę CF Völkner – Dünnow. Latem w kościele odbywają się koncerty organowe przyciągające rzesze fanów tego rodzaju muzyki. więcej »

 • ul. Nadmorska 17, Sarbinowo

Kościół P.W. Wniebowzięcia Najświetniejszej Maryi Panny »

Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny w Sarbinowie powstał w XIII wieku. Budowla ta jest jednym z piękniejszych zabytków na terenie województwa zachodniopomorskiego. więcej »

 • ul. Nadmorska 17, Sarbinowo

Escape Room CZACHA »

Escape Room Czacha zlokalizowany jest Mielnie. To doskonałe miejsce dla osób, które lubią poczuć dreszczyk emocji. Gra polega na rozwiązaniu zagadek przy użyciu różnych przedmiotów i urządzeń. Czas na wydostanie się z pokoju to 45 minut. więcej »

 • ul.Lechitów 5, Mielno
 • 663 889 611

Escape Room Monster House »

Escape Room w Mielnie to ciekawe miejsce na spędzenie wolnego czasu z rodziną lub przyjaciółmi. Celem rozgrywki jest rozwiązanie zagadek i wydostanie się z pokoju przed upływem godziny. Do wyboru są dwa pokoje: laboratorium i zombie. więcej »

 • ul. Słoneczna 1, Mielno
 • 790 640 069

Molo w Chłopach »

W Chłopach, nieopodal Sarbinowa znajduje się nowo wybudowane molo. Konstrukcja ma 90 metrów. Turyści w okresie letnim chętnie korzystają z dodatkowego miejsca do spacerowania. Przechadzając się po molo można obserwować piękne morze, malownicz... więcej »

 • ul. Kapitańska 47, Chłopy

Pomnik 16 południka w Chłopach »

Nieopodal Sarbinowa znajduje się niewielka wieś rybacka-Chłopy. Ciekawostką tego miejsca jest fakt, że przebiega tam 16 południk. By zaznaczyć dokładne miejsce przebiegu południka, ustawiono pomnik. Atrakcja przyciąga sporo turystów, którzy z chęcią uwieczniają obelisk na zdjęciach. więcej »

 • ul. Kapitańska 57, Chłopy

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10 »

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Mielno i Unieście »

Do największych atrakcji miejscowości należą: Promenada spacerowa, Pomnik Lotników, Pomnik jelenia, muszla koncertowa, Przystań Rybacka i oczywiście piękna plaża, na której wytyczono letnie, strzeżone kąpielisko. Wokół plaży znajdują się restauracje, bary, smażalnie ryb oraz inne punkty gastronomiczne i handlowe. więcej »

Koszalin »

Koszalin stanowi węzeł komunikacji pasażerskiej, gdzie znajduje się dworzec autobusowy i kolejowy. Centrum miasta znajduje się ok. 11 km od Morza Bałtyckiego. więcej »

Kołobrzeg »

Miejscem wartym uwagi jest również latarnia morska z 1770 roku, o wysokość 26 m i jest udostępniona do zwiedzania turystom. więcej »

Chłopy »

Chłopy, jako całą miejscowość, wpisano do rejestru zabytków ze względu na rzadko obecnie spotykany, a charakterystyczny dla tego regionu układ zabudowy, jak również dobrze zachowane, zabytkowe chałupy szachulcowe. więcej »

Gąski »

Gąski to raj dla wczasowiczów pragnących odpocząć od miejskiego zgiełku, a tamtejsza plaża jest idealnym miejscem dla ludzi ceniących sobie ciszę i spokój, a także dla rodzin z dziećmi. więcej »

Ustronie Morskie »

Piaszczysta, czysta plaża zachęcająca do kąpieli morskich i słonecznych, ponad stumetrowe molo spacerowe, wspaniały nadmorski klimat, malowniczy klif i przystań rybacka to atuty tej miejscowości. więcej »

Historia Sarbinowa »

Historia Sarbinowa na pewno sięga początków XVI wieku, co potwierdzają dokumenty, jednak dokładna data założenia miejscowości nie jest znana. więcej »

Wizyt: 838 417, Dziś: 76, Osób online: 4

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem